Замовити дзвінок
Worth School

Worth School

Коротко про школу

Назва Worth School
Місце знаходження Тернес Хілл, Західний Сассекс, Великобританія
Рік заснування 1959
Тип школи Приватна денна / школа пансіон
Програма навчання GCSE
A-level
Pre-IB
IB
Вік 11-18
Мова навчання Англійська
Проживання Резиденція
Тривалістьь Рік
Кількість студентів 600
Співвідношення
викладач / учень
1:7
Відсоток іноземних
студентів
35%
Сайт https://www.worthschool.org.uk

Детальніше про школу

Worth School - це незалежна школа пансіон / денна школа для хлопчиків і дівчаток у віці від 11 до 18 років, з загальною кількістю учнів понад 600 осіб. Школа розташована в 500 акрах прекрасній сільській місцевості Західного Сассекса з приголомшливими видами, всього в 15 хвилинах їзди від лондонського аеропорту Гатвік. Worth School пропонує як IB, так і A-level в старшій школі, а також pre-IB.

Школа отримала відмінну репутацію завдяки академічним результатами студентів. Наука, математика і лінгвістика - провідні напрямки школи. Крім цього існує великий вибір додаткових предметів, які розвивають творчі здібності студентів і розширюють інтелектуальні можливості. Школа постійно запрошує професіоналів з різних сфер діяльності для проведення семінарів і зустрічей зі студентам.

Worth School відома за видатні досягнення в музиці, такі як хор абатства, драма / мюзикли (не менше трьох постановок на рік). Студентам пропонується розвивати свої творчі таланти, будь то скульптура, малювання, фотографія, гра на музичному інструменті, спів, драма або театральне освітлення і музичні технології.

Більше 40% студентів вивчають інструмент, в тому числі спів. а велика кількість класичних і сучасних груп - це данина успіху музичного відділу в створенні любові до музики. Щорічні заходи, такі як «Битва груп» і «Домашня музика», завжди гаряче обговорюється, а літній музичний захід - Glastonbedes - дозволяє студентам насолоджуватися музикою на свіжому повітрі з барбекю і невимушеною атмосферою. У 2016 році Уорт став першим шкільним хором, який співає у Ватикані на месі, що проводиться Папою Римським. Троє колишніх учнів вивчають музику в Оксфорді чи Кембриджі, що є ще одним свідченням високого рівня досягнень.

Влітку 2016 року було відкрито приголомшлива нова школа мистецтв з великою студійної майданчиком, а також фотостудіями і темною кімнатою.

Worth має репутацію спортивного переваги, учні школи отримують представницькі регіональні та міжнародні нагороди, а також перемагають в чемпіонатах світу серед юніорів, отримують медалі на міжнародних змаганнях Європи, Співдружності та Олімпійських іграх. Основними видами спорту в Worth School є регбі, футбол, крикет, хокей, теніс і легка атлетика для хлопчиків і хокей, лакросс, нетбол, теніс, футбол і легка атлетика для дівчаток, а також бадмінтон, баскетбол, крос-кантрі, фехтування, гольф , сквош і плавання.

Всі учні беруть участь в офіційній запланованої спортивній програмі. Гравці в проявляють здатності і представляють школу в спортивних командах, зазвичай тренуються частіше, ніж заплановано стандартною програмою.
Доступні предмети для поглибленого
вивчення:
Мистецтво і Дизайн Фотографія
Візуальне мистецтво Бізнес
Філософія Драма і Театр
Англійська мова Економіка
Проектна робота Географія
Історія і політика Інформаційні технології
Математика Сучасні іноземні мови
Німецька мова Французька мова
Іспанська мова Музика
Психологія Наука
Біологія Хімія
Фізика

Випускники школи вступають в:


У вересні 2017 року понад 50% студентів вступили до університетів Russell Group. / University of Oxford / University of Cambridge / Brown University / New York University

Умови зарахування
 • оцінки за останні кілька років навчання
 • рекомендаційні листи від вчителя математики, англійської мови та директора / класного керівника
 • внутрішні іспити
 • Skype інтерв'ю
Вартість
Вартість Sale К-сть тиж. Вік Проживання Програма
£ 35220 Рік 11-18 Резиденція GCSE
£ 35220 Рік 11-18 Резиденція A-level
£ 35220 Рік 11-18 Резиденція Pre-IB
£ 35220 Рік 11-18 Резиденція IB
Додаткові витрати:
 • Реєстраційний збір - £ 150
 • Опікунство - бл. £ 2820
 • Страховка - бл. £ 400
 • Форма
 • Додаткове індивідуальне навчання (при необхідності)
 • Навчальні матеріали
 • ESL course